Структура
Першаснай Прафсаюзнай Арганізацыі
КУШП ЖКГ "Баранавіцкая гарадская ЖКГ"
Склад Прафсаюзнага камітэта Першаснай Прафсаюзнай арганізацыі КУШП ЖКГ "Баранавіцкая гарадская ЖКГ"
- Сергель Яўгенія Люцыанаўна, інжынер ЖКО КУМОП ЖКГ, старшыня ППО, старшыня грамадскай камісіі па ажыццяўленні грамадскага кантролю за выкананнем заканадаўства пра працу;
- Зверава Таццяна Ўладзіміраўна, эканаміст па бухуліку, намеснік старшыні ППО, старшыня грамадскай камісіі па культурна-масавай і спартова-аздараўленчай працы;
- Артеменка Маргарыта Віктараўна, працоўная па абслугоўванні лазні, старшыня цэхавога камітэты службы лазневай гаспадаркі і грамадскага сілкавання;
- Зенько Сяргей Якаўлевіч, начальнік службы лазневай гаспадаркі і грамадскага сілкавання, інструктар-метадыст па фізкультурна-аздараўленчай працы;
- Карабыка Зміцер Вячаслававіч, старшыня цэхавога камітэта службы санітарнай ачысткі і ўборкі; старшыня грамадскай камісіі па працы з ветэранамі і моладдзю;
- Пасюкевіч Ала Мікалаеўна, майстар кветачна-сталярнага ўчастку службы рытуальных паслуг, старшыня цэхавога камітэта службы рытуальных паслуг;
- Хіневіч Генадзь Іосіфавіч, машыніст аўтагідрападымальніка, старшыня цэхавога камітэта службы вулічнага асвятлення;
- Якшук Марына Міхайлаўна, вядучы эканаміст па бухгалтарскім уліку, скарбнік.
Склад кантрольна-рэвізійнай камісіі
Першаснай прафзвязнай арганізацыі КУШП ЖКГ «Баранавіцкая гарадская ЖКГ»
Першаснай прафзвязнай арганізацыі КУШП ЖКГ «Баранавіцкая гарадская ЖКГ»
- Булыга Вольга Васільеўна, галоўны бухгалтар, старшыня камісіі;
- Ананька Жана Анатольеўна, эканаміст па бухуліку;
- Ушакова Анастасія Міхайлаўна, эканаміст па бухуліку.
Грамадскія інспектары па ахове працы
Першаснай прафзвязнай арганізацыі КУШП ЖКГ «Баранавіцкая гарадская ЖКГ»
Першаснай прафзвязнай арганізацыі КУШП ЖКГ «Баранавіцкая гарадская ЖКГ»
Служба | Участак | П.І.Б. |
Санітарнай ачысці і ўборкі | СПС | Вішнеўскі Андрэй Мікалаевіч |
Раммайстэрні, гараж | Пішч Віталь Тадеушевич | |
Палігон ЦКА | Кавалеўкая Таццяна Вячаславаўна | |
Мехуборка | Кораб Ігар Аляксеевіч | |
Саначыстка | Данільчык Валер Уладзіміравіч | |
Лазневай гаспадаркі і грамадскага сілкавання | вул. Фабрычная | Артеменка Маргарыта Віктараўна |
вул. Міцкевіча | Кастыка Людміла Валянцінаўна | |
Рытуальных паслуг | Могілкі Русіна | Андрасюк Аляксандр Аляксеевіч |
Транспартны | Гурскі Раман Міхайлавіч | |
Сталярна-кветкавы | Карнеева Наталля Мікалаеўна | |
Гандлёвы | Ракуть Юлія Ўладзіміраўна | |
Бетонны | Чыркун Васіль Уладзіміравіч | |
Азелянення | Транспартны | Баркоў Аляксандр Аляксандравіч |
Зялёнае будаўніцтва | Тарлюк Валянціна Канстаўцінаўна | |
Вулічнага асвятлення | Транспартны | Горегляд Андрэй Рыгоравіч |
Электрычны | Кузьменкоў Сяргей Рыгоравіч |